RİHANNA'nın bilinmeyenleri ;)

Öhm . efenim şimdi rihannanın hayatını falan paylaşıcaktım sizlerle ama dedimki avrilavignetr nin b i farkı olmalı dedim ve rihanna ile ilgili kısa kısa şaşırtıcı , merak edilen , öğrenilmesi gereken bilgileri paylaşacağım . Tabii mükemmel resimlerde olucak . Rihannayı seçmemim nedeni rihanna büyük bi patlama yarattı mükemmel çıkışlarla herkesin gönlünde yer kazandı Küçük-büyük herkesin . ben de bu mükemmel kadının bilinmeyenlerini paylaşacağım bebekler ;)  Başladı bile :D

Resim


*Justin Bieber, Rihanna’ya çıkma teklifi ettiğini ancak reddedildiğini itiraf etti.

Resim
*Chelsea Handler’e konuşan Justin, Rihanna’yı 23. doğum gününde, NBA-All-Star oyunlarında sahneye çıktığı zaman etkilemeye çalıştığını ama RiRi’nin onu geri çevirdiğini anlattı.
Resim
*S&M yıldızıyla birlikte görüldükten sonra Handler, Justin’in Rihanna’ya karşı olan duygularını sorduğunda Justin’in cevabı “Ona çıkma teklif ettim.” oldu ve ekledi, “Ama onunla birlikte olmadığıma göre, iyi bir sonuç alamadım. Ona çıkma teklif ettim ve onun tavrı ‘sen daha çok küçüksün’ türündendi.”

Resim

 

*Rihanna'nın yaş gününe konser nedeniyle katılamayan Katy Perry, konserde Only Girl şarkısını söyledi. 

 

 Resim

*Rihanna ruhunu şeytana sattıp şeytana tapan sanatçıların başında gelir.Umbrella için rihanna şarkıyı sözlerini okuyunuz şeytan ile ilglidir demiştir umbrella şarkısı bir kadının üzerine kurulan şarkı değildir bilirsiniz ki rihanna orada şeytanı simgelemiştir jay-z nin dediği gibi good girl gone bad iyi kız kötü oldu rihanna kötü kızdır ve şarkıda ilginç bir yanı daha

Bring it umbrella ella ella ella eh …ella ibranice de allah demektir (allahı uzaklaşıtrıyorum anlamındadır bilirsniz çevirilerde hep farklıyı verirler ) rihanna bir çok şeyinde şeytanı kullanmıştır bir röportajında şeytana taptığını söylemiştir ve artık şeytan için çalışıyordur.

(pek inandığım söylenemez ama :/ )

 Resim

*Billboard Hot 100 listesinde S&M 'in 33'ten 8'e atlamasıyla Rihanna Kariyerinin '18.' Top 10 hitine ulaşmış Oldu.Böylece TÜM ZAMANLARIN en çok top 10 hitine sahip kadınları olan sırasıyla Madonna (37), Mariah Carey (27), Janet Jackson (23) and Whitney Houston (23) 'ın hemen ardındaki yerini aldı.Yani Rihanna Top 10a soktuğu 18 şarkıyla "Tüm Zamanların Top 10 a En Çok Şarkı Sokan 5. Kadını" !!!

İşte Bu Şarkılar(Parantez içindekiler tepe noktaları)

Pon De Replay (#2);
SOS (#1);
Unfaithful (#6);
Break It Off (#9);
Umbrella (#1);
Hate That I Love You (#7);
Dont Stop The Music (#3);
Take A Bow (#1);
Disturbia (#1);
Live Your Life (#1);
Run This Town (#2);
Russian Roulette (#9);
Hard (#8);
Rude Boy (#1);
Love The Way You Lie (#1);
Only Girl (#1);
What?s My Name (#1);
S&M (#8)

 ResimResim
ResimResim

*11 ülkede yasaklanan son videosu S&M ile tüm dünyada olay yaratan Rihanna'nın başı dertte. Ünlü fotoğrafçı David LaChapelle, onu fikir hırsızlığıyla suçlayarak dava açacağını söyledi.

LaChapelle, klibin tüm ayrıntılarıyla A'dan Z'ye, ışığından kostümüne, kullanılan objelere ve renklere kadar kendinden çalıntı olduğunu iddia ediyor.

Brit ödüllerindeki canlı performansından önce haberi alan ve morali bozulan Rihanna ise sağlık sebeplerini gerekçe göstererek konuyla ilgili bir açıklama yapmaktan kaçtı.

LaChapelle'in avukatları çok yakında yasal işlemlere başlayacaklarını söylüyorlar.

 ResimResim
ResimResim

*Rihannanın S&M şarkısının açılımının şu olduğu tahmin ediliyor Sex & Money , G4L anlamı: Gangster For Life (Hayat Haydutluğu)

 AsyaGüngör &

 

YORUM YAPMAYI UNUTMA !

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !